vytlačiť odporučiť A- a-
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   AlbumAlbum  Prehľad oficiálnych ankietPrehľad ankiet  RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia IRC ChatIRC Chat Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Všade dobre, v Drienčanoch najlepšie!


 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Život v obciach
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
            Autor           Správa
Slavka Tothova
Zabehlý člen
Zabehlý člen



Založený: 13.12.2006
Príspevky: 44
Bydlisko: Drienčany - past and future
173 Bodov

PríspevokZaslal: Ne Dec 17, 2006 10:34 pm  
 Predmet:
Všade dobre, v Drienčanoch najlepšie!
Odpovedať s citátom

Srdečný pozdrav všetkým čitateľom tejto témy.
Mám taký krásny deň, že ani neviem o čom skôr písať...z 2 dôvodov..dnes sa mi podarilo sprevádzkovať nový notebook a FANTASTICKÉ- podarilo sa mi poslať prvý príspevok (..v poďakovaniach)na web-stránku mojich milovaných Drienčan.
Práve táto možnosť ma napÄşňa hrdosťou (ježkovi husličky, to znie pateticky, ale tak to ciiiitiiiim). Musím uznať , že drienčanský web predčí (ako sa to povie spisovne??) aj weby ďaleko väčších miest! Ešte ju spoločnými silami dostaneme do angličtiny, nech šicke znaju. aj v jurop junijon!
A vyvaľujem oči, akí šikovní ľudia sa o to pričinili Shocked

Už dosť dlho žijem na inom mieste, ale o pocit vyjadrený v názve témy som nikdy neprišla. Priateľskí ľudia, krásna čistá príroda. Neviem to dobre definovať, možno je to ako s láskou, vraj keď vieme prečo milujeme, tak už nemilujeme.

Všetkým krásny predvianočný čas.

_________________
Všade dobre, v Drienčanoch najlepšie!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slavka Tothova
Zabehlý člen
Zabehlý člen



Založený: 13.12.2006
Príspevky: 44
Bydlisko: Drienčany - past and future
173 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Dec 22, 2006 12:53 am  
 Predmet:
Odpovedať s citátom

Dnes som tu chcela napísať pár úryvkov z vianočnej poviedky Jána Čajaka ml., ktorý ako nevlastný syn Pavla Dobšinského prežíval svoje detstvo v Drienčanoch. Hm, neviem ju nájsť, asi je u mojej mamy. Minuloročné Vianoce sme si z nej pod stromčekom čítali... a asi zostala v Drienčanoch.. Táňa, Marienka (bohužiaľ, už nemôžem poprosiť pani Mariannu, ktorá už nie je medzi nami.... (s úctou spomíname.....), nemáte ju náhodou? Taký čarovný opis , ako išli "na Kračún" zazvoniť na zvonicu...

Prajem Vám krásne, šťastné a spokojné Vianoce prežité vo svojich rodinách, veľa lásky a radosti zo života.
S pozdravom
rosacea

_________________
Všade dobre, v Drienčanoch najlepšie!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slavka Tothova
Zabehlý člen
Zabehlý člen



Založený: 13.12.2006
Príspevky: 44
Bydlisko: Drienčany - past and future
173 Bodov

PríspevokZaslal: Št Jan 04, 2007 12:17 am  
 Predmet:
Odpovedať s citátom

Sviatky sú úspešne za nami a opäť sa treba "naštartovať" k nejakým pracovným výkonom... ešte mi to veľmi nejde, tak som radšej prepla na túto stránku...Ale v Drienčanoch to aj v sviatočnom koncoročnom období vyzeralo veľmi dobre. Starostka a noví poslanci zložili sľub a môžme sa tešiť . Na slávnostnom zasadnutí som tvorila 50% verejnosti Very Happy (len tak mimochodom, verejnosť má na rokovania miestneho parlamentu dvere otvoreneé!!! môžem potvrdiť!!)
Hovorí sa, že nová metla dobre metie, tak toto sa vážne potvrdilo. Hneď boli zriadené 3 komisie - pre mládež, životné prostredie a poriadok v obci. Super. Z tohto kroku je jasný záujem o spoluprácu so všetkými občanmi, ktorí nechcú zostať bokom a len kritizovať.

Všetkým prajem veľa múdrych rozhodnutí.
rosacea

_________________
Všade dobre, v Drienčanoch najlepšie!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Život v obciach
Strana 1 z 1

 
Rýchla odpoveď:
Užívateľ: 

Citovať posledný príspevok
Pripojiť podpis (podpis môžete zmeniť ve Vašom nastavení)
 
Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Môžete hlasovať v tomto fóre
Nemôžte pripojiť súbory k príspevkom
Nemôžte sťahovať ani prezerať priložené súbory


Diskusník topic RSS feed 
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group