vytlačiť odporučiť A- a-
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   AlbumAlbum  Prehľad oficiálnych ankietPrehľad ankiet  RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia IRC ChatIRC Chat Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Pridaj sa...

Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Hrušovo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
            Autor           Správa
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: St Nov 29, 2006 11:50 am  
 Predmet:
Re: ...
Odpovedať s citátom

Dudko Napísal:
Žužu Napísal:
Veď hej, ten Sprite už nie je in... Asi prejdem na toho "Krajca", dúfam, že tam mi nehrozí deformovanie vnútorností Wink A ako to, že si v poslednom čase tak zlate usmiaty? Nie že by si inokedy nebol, ale v poslednom čase ako ťa vidím, si ako slniečko. Je to zlaté... A kedy ťa stretnem? By som ti dala pozdrav, lebo tento týždeň už "stužkujeme", takže... PARÁDA

Ahoj žužu som rad ze sa zapajas do debaty tak sa zapojim aj ja a na otazku kedy stretnes samciho tak to je na tebe zalezi na tom kedy prideš do driencan sa s nami pobavit......a potom stretnes nie len samciho ale aj mna a ostatných papčancov

Tak musím, keď som tu jediná...A už dávno som vás nevidela - všetkých, tak mi chýbate. Ale ty mi dačo napíš, šak sa ani neozývaš a nejaké novinky ohľadom tvojej osoby by boli fajn. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: St Nov 29, 2006 12:06 pm  
 Predmet:
...
Odpovedať s citátom

Ďakujem za vysvetlenie, tak tie svaly tvárové si váž a stráž, budeš dlhšie žiť...Pretože úsmev predlžuje život a preto sa treba veľa usmievať (s mierou) Very Happy Aby sme žili minimálne tých .... 150 000 rokov, ne? Wink A neviem, kedy sa uvidíme, pretože s tou dízou to akosi nevychádza. Tak keby dačo, tak sa pekne zabavte. A k tým pozdravom - jasné, že dám aj jemu, len nech si ho viac váži, lebo inak Ale nijééé, ja by som mu nedokázala ublížiť, ani jemu ani nikomu inému. A nehovorme ešte o Vianociach, lebo potom to už ide rýchlo a .... veď viete, matura a tak... A šak bolo aj horšie, alebo bude?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
monikaoa47
Nový člen
Nový člen


Vek: 35
Založený: 01.12.2006
Príspevky: 3
Bydlisko: Tornaľa
12 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:52 pm  
 Predmet:
Odpovedať s citátom

Cau zuzan.. to som ja monikkkk...čo nové už som s tebou dlhé doliny, hory nepísala... udialo sa za tie posledné ..... roky niečo...lebo sa Laughing
nejako podivne usmievaš.... na všetkých hodinách .. ja ta sledujem,, a mojím očiam nič neujde tak priznás sa mi alebo mám dalej pátrať..hmm Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation , hmm tvoj kolegyn monikkk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 1:13 pm  
 Predmet:
...
Odpovedať s citátom

monikaoa47 Napísal:
Cau zuzan.. to som ja monikkkk...čo nové už som s tebou dlhé doliny, hory nepísala... udialo sa za tie posledné ..... roky niečo...lebo sa Laughing
nejako podivne usmievaš.... na všetkých hodinách .. ja ta sledujem,, a mojím očiam nič neujde tak priznás sa mi alebo mám dalej pátrať..hmm Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation , hmm tvoj kolegyn monikkk


Hat, hallo, Monikkk ... Najprv ťa vitáám, aby si nepovedala, že nie som gentleman Wink no a s tým Very Happy Áááá, ja sa len teším. To učenie ma napÄşňa a ja jednoducho bez školy nemôžem byť. Ja ju ľúbim a k tomu - sloboda je super. A ty, Monikkk? Ty sa mi nezdáš. Hat, ako M? Už bolo, je alebo bude dašt z toho? Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dušan Ulický
Strieborný člen
Strieborný člen


Vek: 39
Založený: 24.11.2005
Príspevky: 255
Bydlisko: Pápča/Rimavská Sobota/Žilina
1020 Bodov

PríspevokZaslal: Po Feb 12, 2007 2:20 pm  
 Predmet:
Odpovedať s citátom

Veru zuzanka ani som ťa už dávno nevidel dúfam že v sobotu na diskoteke sa všetci stretneme a zabavime...

_________________
Na na bohatých otcov našich detí !!!
na zdravie!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky Skype Name
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Feb 16, 2007 8:16 am  
 Predmet:
...
Odpovedať s citátom

Dušan Ulický Napísal:
Veru zuzanka ani som ťa už dávno nevidel dúfam že v sobotu na diskoteke sa všetci stretneme a zabavime...



To je samozrejme a beda ti, ak nedojdeš No a Ika nám ochorela, no na dízo určite dojde pa pa pa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: Ut Mar 27, 2007 10:44 am  
 Predmet:
Odpovedať s citátom

no ahojte,Zuzka a Monika veľmi nám držím palce na maturách a Rolling Eyes no ja neviem dúfam že to vyjde,jój už mám z toho vredy, Sad no tak hádam mi neurobíte hanbu a neurobíte to,lebo v našom vzťahu to musíte zvládnuť aspoň vy dve,lebo....... Wink a fakt skoro sa uzdrav Zuzka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: Po Apr 23, 2007 8:58 am  
 Predmet:
...
Odpovedať s citátom

Hello! Tak ako sa máme? Každý ospevuje leto, slniečko, vodu, pohodičku,.. tak sa pripájam. Už aby to bolo! Cool Len tak si vylihovať na pláži, chytať bronz, tváriť sa bezstarostne,... hmmm, to je to najlepšie, čo len môže byť (?) Proste PARÁDA[/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Hrušovo
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Nemôžte pripojiť súbory k príspevkom
Nemôžte sťahovať ani prezerať priložené súbory


Diskusník topic RSS feed 
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group